Prejsť na obsah

Jednodňová zdravotná starostlivosť – cievna chirurgia ProCare Betliarska

Jednodňová chirurgia na poliklinike Betliarska je jediné pracovisko v rámci siete ProCare, ktoré sa špecializuje na cievnu chirurgiu dolných končatín. Operácie vykonáva špičkový odborník, bývalý prednosta a primár Kliniky cievnej chirurgie v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb, vedúci Katedry cievnej chirurgie Slovenskej zdravotníckej univerzity a hlavný odborník pre cievnu chirurgiu na Slovensku Vladimír Šefránek.

Benefity

 • Krátke čakacie doby

 • Dlhoročné skúsenosti v odbore

 • Nadštandardné prístrojové vybavenie

Služby

 • Jednodňové operácie cievnej chirurgie

  Operácie v oblasti cievnej chirurgie poskytujeme v režime jednodňovej chirurgie 1-krát týždenne (spravidla ochorenia venózneho systému DK – varixy a venózna incuficiencia).

  Viac
 • Praktické informácie pre pacientov

  Navštívte polikliniku ProCare Betliarska alebo zatelefonujte na Infolinku ProCare 0907 888 999. Objednajte sa na konzultáciu u odborného lekára – cievneho chirurga, ktorý Vám vysvetlí všetky náležitosti operačného výkonu, dohodnete sa na spôsobe anestézie, rozsahu predoperačných vyšetrení.

  Viac
 • Ambulantná starostlivosť

  Ambulancia cievnej chirurgie ProCare na Betliarskej poskytuje odborné vyšetrenia pri ochoreniach arteriálneho a venózneho systému, dispenzarizácia a sledovanie pacientov s vybranými ochoreniami cievneho systému.

  Viac

O vaše zdravie sa stará

 • Prof. MUDr. Vladimír Šefránek, PhD.

  Cievny chirurgnLF UK v Bratislave absolvoval v roku 1966, od začiatku lekárskej praxe sa venuje chirurgickým odborom

  Viac

Poďakovania

 • Opúcha mi noha a trápia ma žily. Nepáči sa mi to na nohe ani z estetického hľadiska. Prišla som sem kvôli referenciám o prof. Šefránekovi, tak idem na zákrok. Je to vrak rýchla operácia. Naposledy som to absolvovala pred 19 rokmi, ale teraz sa veľa zmenilo, tak verím, že to bude v poriadku. Ponúkli mi aj rýchlo termín, tak som spokojná, že to budem mať rýchlo za sebou. Dôverujem im.

  Margita Černáková, Bratislava

 • Po úraze ramena som vyhľadal ambulanciu všeobecnej chirurgie, aby mi povedali ako ďalej. S prístupom lekárov a personálu som spokojný. Ak by sa situácia vyvinula tak, že by to bolo treba operovať, mali by moju plnú dôveru. Zatiaľ mi navrhli len fixáciu. Starostlivosť o pacienta je tu na úrovni. Vrelo odporúčam.

  Jindřich Bardon, Bratislava

Galéria

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

Súhlas(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.