Prejsť na obsah

Poliklinika ProCare Vlčie hrdlo

ČLEN SIETE POLIKLINÍK PROCARE

Základom kvalitne poskytovanej zdravotnej starostlivosti je vysoko kvalifikovaný personál a ústretoví zamestnanci. Navyše je Poliklinika ProCare Vlčie hrdlo expertom na pracovné lekárstvo.

Benefity ProCare Vlčie hrdlo

Poliklinika ProCare Vlčie hrdlo ponúka širokú škálu benefitov, vďaka ktorým zabezpečuje pre svojich pacientov kvalitný a komplexný servis a šetrí ich čas.

 • Call centrum a služby recepcie

 • Poliklinika Procare Betliarska Bratislava - pristrojove vybavenie

  Špičkové zdravotné vybavenie

 • Poliklinika Procare Betliarska Bratislava - bezbarierovy pristup

  Bezbariérový prístup

 • Poliklinika Procare Betliarska Bratislava - profesionalny pristup

  Profesionálny prístup a starostlivosť

 • Široká škála odborných ambulancií

 • Rehabilitácia

 • Psychoterapeutická a psychosomatická poradňa

  Psychoterapeutická a psychosomatická poradňa ProCare vo Vlčom Hrdle poskytuje široký záber odborného lekárskeho poradenstva. Hlavným zameraním sú psychosomatické ochorenia (telesné ťažkostí bez nálezu organického ochorenia), ktorým sa naša lekárka a psychoterapeutka venuje už niekoľko rokov.
  Zobraziť viac
 • Lekárska poradňa preventívnej a liečebnej výživy

  V lekárskej poradni preventívnej a liečebnej výživy poskytujeme širokospektrálne lekárske dietologické poradenstvo. Poradíme, ako sa stravovať pri rôznych zdravotných ťažkostiach, pri nadváhe, v tehotenstve a pri dojčení, pri rekreačnom športovaní, ako stravou predchádzať ochoreniam.
  Zobraziť viac

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom služieb osobnej starostlivosti nás, prosíme, kontaktujte prostredníctvom privátneho call centra ProCare na telefónnom čísle 0907 888 999, osobne na klientskych centrách, e-mailom na adrese info@procare.sk alebo priamo cez klientsku zónu https://kz.procare.sk.

Podnety ohľadom zdravotnej starostlivosti posielajte e-mailom na adresu polikliniky@procare.sk. V prípade otázok týkajúcich sa platieb, nás kontaktujte e-mailom na adrese platby@procare.sk.

PROCARE VLČIE HRDLO

Vlčie hrdlo 49, 821 07 Bratislava

0907 888 999

OTVÁRACIE HODINY

Klientske centrum

Po – Pia07:00-15:00

Aktuality

 • 16.05.2022 | Blog

  Ako prebieha dietologické poradenstvo?

  Prečítajte si rozhovor o dietologickom poradenstve s MUDr. Alexandrou Frolkovičovou, ktorá sa 20 rokov venuje preventívnej aj liečebnej dietológii. Vo svojej praxi sa sústreďuje na využívanie prirodzených prístupov k prevencii a liečbe ochorení. Ako prebieha dietologické poradenstvo? Dietologické poradenstvo pozostáva z jednej vstupnej a v prípade potreby alebo záujmu aj viacerých kontrolných konzultácií. Celkový počet konzultácií si zvolí…
 • 11.03.2022 | Aktuality

  SONOGRAFICKÉ PRACOVISKO PROCARE VLČIE HRDLO PREŠLO REKONŠTRUKCIOU

  V novo rekonštruovaných priestoroch pracoviska majú nový ultrazvukový prístroj, ktorý vykonáva rýchlu a presnú diagnostiku. Prístroj má vynikajúce, rýchle a podrobné zobrazovanie vďaka 21,5´ širokouhlovému LCD monitoru. V poliklinike realizujú úkony ako USG brucha, svalov, kĺbov a mäkkých tkanív, USG krku – štítna žľaza, lymfatické uzliny a slinné žľazy alebo USG prsníkov.
 • 31.01.2022 | Blog

  Pacientovi vytvárame bezpečný priestor

  Prečítajte si rozhovor so všeobecnou lekárkou a psychoterapeutkou MUDr. Alexandrou Frolkovičovou, ktorá sa vo svojej praxi sústreďuje na využívanie prirodzených prístupov k prevencii a liečbe ochorení. V rozhovore sa dozviete, čo je to psychoterapia, aký je rozdiel medzi psychológom, psychiatrom a psychoterapeutom, ale aj to, pre koho je takýto typ vyšetrenia vhodný. Ste lekár a psychoterapeut.…

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)