Prejsť na obsah
Urologická ambulancia, Nemocnica Spišská Nová Ves

MUDr. Peter Šimo

lekár

Hovorí:
  • Slovenčina

Profil

Absolvoval Jesseniovu lekársku fakultu Univerzity Komenského v Martine, ktorú ukončil v roku 2003. Nástupnú prax vykonával na detskom oddelení Baťovej krajskej nemocnice Zlín (ČR). V roku 2004 začal pracovať ako sekundárny lekár na chirurgickom oddelení Dačice a o rok neskôr pokračoval na chirurgickom oddelení Jihlava (ČR).

Po návrate do Slovenskej republiky v roku 2007 pokračoval v pozícii lekára chirurgického oddelenia, následne v roku 2010 získal špecializáciu v odbore chirurgia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave.

Po získaní špecializácie z chirurgie sa začal venovať urológii a v Nemocnici Poprad bol pri vzniku nového urologického oddelenia. V roku 2014 získal špecializáciu v odbore urológia na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Martine. Od roku 2015 pôsobil na urologickom oddelení VNsP Levoča, z toho od 1. 5. 2016 do 28. 2. 2019 v pozícii primára oddelenia.

V roku 2016 získal i špecializáciu v odbore zdravotnícky manažment a financovanie na lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Je členom Slovenskej urologickej spoločnosti.

Buďme spolu v kontakte

Zadajte Váš email a odoberajte naše novinky a tipy.
Posielame max. 1x za mesiac.

(Required)